Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Video e një qeni që godet topin me kokë bëhet virale

19:17 | 13 Janar 2021

Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pronari urdhëron.

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.

Pronari i atij, shihet në video duke e asistuar atë, transmeton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shihni edhe videon: