‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin – Lajmi.net
‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:09, 9 November 2018
Mbrëmë ka qenë show i madh "Victoria's Secret Fashion".

Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net

Hadidët janë kthyer përsëri së bashku në “Victoria’s Secret Fashion Show”.

Gigi Hadid dhe motra e vogël Bella e bënë ecjen e tretë së bashku në mbrëmjen e së enjtes, duke veshur të brendshme me një pamje ultra-elegante.

Gigi, 23 vjeçe, goditi pistën me këmbët e saj të gjata dhe me një parashutë model mbi të. Ajo përfundoi pamjen me një palë vathë të përputhshme dhe me flokët e saj të valëzuara.

Kurse Bella, 22 vjeçe, ishte e veshur me brekë të zeza me një buton të bardhë të Victoria’s Secret dhe me sytjena të përdredhura në dantella të zezë.

Për ta bërë syrin më të bukur, Bella veshi një xhaketë të bardhë të satenit, me çorapë të bardha të mesme me vija të zeza.

Më seksi se mbrëmë si keni parë asnjëherë modelet. /Lajmi.net/

Bella Hadid, Gigi Hadid/ Foto/ Revista PEOPLE
Bella Hadid/Foto/Revista PEOPLE
Gigi Hadid/Foto/Revista PEOPLE
Victoria’s Secret Fashion Show/Foto/Revista PEOPLE

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO