Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Victoria Beckham shfaqet siç nuk e kemi parë

23:56 | 27 Maj 2020

Një detaj ka marrë vëmendjen në foton e fundit të Victorias.

Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra të cilën nuk e shohim duke buzëqeshur nëpër fotografi, shkruan lajmi.net.

E si rrallëherë ajo është shfaqur e tillë dhe ky detaj nuk ka pasur se si të mos bie në sy të të gjithëve.

Ka qenë djali i saj që e ka publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”./Lajmi.net/