Vetëvritet një 53 vjeçar në Pejë

Një 53 vjeçar nga Peja B.H (1962) është gjetur pa shenja jete dhe i varur në litar.

Lajme

20/04/2015 15:47

Dyshohet se ai i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur në litar për shkaqe deri tash të panjohura. Policia nuk ka dhënë detaje rreth këtij rasti.

Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Xhevat Ibraj, ka konfirmuar se ky person është gjetur i vdekur në qytetin e Pejës dhe rasti po trajtohet si hetim i vdekjes.

Trupi i pa jetë është dërguar për abduksion.