Vetëm gjysmë ore lojë, Portugalia i shënon Luksemburgut golin e katërt

Portugalia s’ka të ndalur kundër Luksemburgut. Ish-kampionët e Evropës kanë katërfishuar epërsinë 0:4. Cristiano Ronaldo e ka shënuar golin e dytë personal në minutën e 31-të, shkruan lajmi.net. Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. VIDEO 155TH WEAK FOOT GOAL FOR THE GREATEST CRISTIANO…

Sport

26/03/2023 20:19

Portugalia s’ka të ndalur kundër Luksemburgut. Ish-kampionët e Evropës kanë katërfishuar epërsinë 0:4.

Cristiano Ronaldo e ka shënuar golin e dytë personal në minutën e 31-të, shkruan lajmi.net.

Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

VIDEO