Veseli: Dy xhudistet tona ia shtuan vendit tonë edhe dy medalje të arta

Kryekuvendari, Kadri Veseli ka uruar Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për medaljen e artë në Lojërat Mesdhetare në Tarragona.

Lajme

27/06/2018 19:37

Veseli i ka falënderuar vajzat për emocionet e dhëna.

“Dhe kush tjetër përpos tyre. Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi i dhanë Kosovës një debutim të jashtëzakonshëm në Lojërat Mesdhetare Tarragona 2018. Dy xhudistet tona ia shtuan vendit tonë edhe dy medalje të arta. Faleminderit për këto emocione”.