Vesa Vllasaliu poston foto në Instagram: Të gjithë vëmendjen e merr babai i saj simpatik

Blogerja dhe ish banorja e ‘BBVK’, Vesa Vllasaliu është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo rregullisht ndanë momente nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net. Së fundi ajo ka postuar një foto me babain e saj në ‘Instastory’. Ajo çka bie më shumë në sy është babai i saj simpatik. Nga postim i saj vërehet nga…

ShowBiz

14/06/2024 15:25

Blogerja dhe ish banorja e ‘BBVK’, Vesa Vllasaliu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo rregullisht ndanë momente nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka postuar një foto me babain e saj në ‘Instastory’.

Ajo çka bie më shumë në sy është babai i saj simpatik.

Nga postim i saj vërehet nga kush e ka trashëguar bukurinë Vesa./Lajmi.net/