Vesa Luma tregon 12 gjërat që i mësoi nga ky vit

Sot është dita e fundit e vitit 2018.

ShowBiz

31/12/2018 15:38

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale, ka përmbledhur disa prej gjërave që ka mësuar gjatë këtij viti që po e lëmë pas, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë gjërave, ajo rendit sakrificat për familjen, adoptimin me çdo mënyrë të jetës dhe që talenti që ke, të vlerësohet edhe po të shkosh në fund të botës.

Për ndryshe, Vesa Luma kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë me publikimin e projekteve të reja. /Lajmi.net/