Vesa Luma në krahë të presidentes për festën e flamurit: Gruaja që na ka frymëzuar aq shumë vitet e fundit

Vesa Luma është këngëtarja e njohur e cila për një kohë të gjatë është zhvendosur në Zelandën e Re.

ShowBiz

29/11/2021 09:18

Përkundër kësaj ajo vazhdon dhe përkrahë shqiptarët, shkruan lajmi.net.

Përmes çdo postimi tregon që është krenare për prejardhjen e saj. Edhe dje me rastin e pavarësisë së Shqipërisë, ajo mori pjesë në një aktivitet ku ishte prezente edhe presidentja Osmani.

“28 nentori i ketij viti me gruan qe na ka frymezuar aq shume keto vite. Krenare per Presidenten time!”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Vesa Luma është e martuar dhe është nënë./Lajmi.net/