Vesa Luma me dhe pa ‘make up’, shikoni dallimin

Këngëtarja Vesa Luma së fundmi ka publikuar disa imazhe me të cilat tregon kujdesin që bën ndaj lëkurës.

ShowBiz

07/11/2017 15:00

Ajo në Instastory është shfaqur pa ‘make up’ ndërsa shihet se nuk e ka aspak problem të dalë e tillë, shkruan lajmi.net

Jemi mësuar që disa këngëtare ti shohim gjithmonë të grimuara por kjo nuk vlenë edhe për Vesën është e kënaqur me vetën dhe duket bukur edhe pa u grimuar.

Në vazhdim ju sjellim dy fotografi ku Vesa shihet me dhe pa grim./Lajmi.net/