Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Vesa Luma kalon kohë të çmuar me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të Re

11:29 | 18 Shtator 2019

Vesa Luma po shijon në maksmum qëndrimin në Zelandë.

Vesa Luma së fundi ka udhëtuar për në Zelandë të Re, ku po kalon kohë të çmuar me më të dashurit e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe, përmes së cilave shfaqet në momente të lumtura bashkë me bashkëshortin e saj, Big Basta dhe djalin, Lianin.

Për ndryshe, Vesa Luma tash e një kohë nuk është shumë aktive me këngë të reja, por i është përkushtuar më shumë familjes. /Lajmi.net/