Veprimi i çuditshëm i Trumpit: Ia pastron xhaketën presidentit francez para takimit /VIDEO

Presidenti amerikan, Donald Trump sot ka zhvilluar një takim me homologun e tij francez, Emmanuel Macron.

Bota

24/04/2018 20:18

Por para takimit Trump ka bërë një veprim jo fort të zakonshëm.

Ai ia ka pastruar xhaketën Macronit, disa minuta para takimit, transmeton lajmi.net

“Ne kemi marrëdhënie shumë pozitive, dhe tash do t’iapastroj xhaketën”, tha Trump, duek vendosur dorën e tij mbi shpatullën e Macronit.

Trump do të qëndrojë në Amerikë për tri ditë. /Lajmi.net/

YouTube player