Vëllai e rrah motrën në Prishtinë

Një femër nga Prishtina ka raportuar dje në Policisë se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj.

Lajme

11/10/2019 10:04

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.