Vedati pret kombëtaren në Francë (Foto)

Vedati poston një fotografi nga Parisi, thotë se edhe Shqipërinë po e pret Franca.

ShowBiz

08/10/2015 17:14

Kombëtarja Shqiptare është afër kualifikimit për në Euro 2016 që do të mbahet në Francë.

Të gjithë shqiptarët ia kanë ‘mësyrë’ Francës dhe dëshira më e madhe është që kombëtarja jonë të mund të luajë në këtë kampionat e Vedat Barjami tregon se “Franca po pret Shqipërinë” me anë të një postimi ku ai shihet në qytetin e bukur të Parisit./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8k-fefyJKN/?taken-by=vedatiofficial