Vedat Bajrami për Duan: Kosovarja që e dridh një dynja – Lajmi.net
Vedat Bajrami për Duan: Kosovarja që e dridh një dynja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:46, 11 February 2019
Vedal Bajrami e ka përgëzuar Dua Lipën nëpërmjet një postimi në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, arriti të shënojë sukses të madh në karrierë, madje u bë shqiptarja e parë që fiton çmim në ”Grammy Awards”, shkruan lajmi.net.

Ky fakt i ka gëzuar të gjithë shqiptarët të cilët e kanë uruar, po ashtu edhe aktorin Vedat Bajrami e cili e ka uruar publikisht nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Dy herë fituese e Grammy. Një ëndërr e vërtetë u realizua. Bravo Duaaaaa. Ksaj i thojn me ta knaq loqken e zemres.Kosovarja qe e dridh ni dyje”, ishin fjalët e Vedatit.

Dua Lipa mori dy çmime ‘Grammy’, atë si “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO