Vedat Bajrami në rolin e policit në filmin e ri – Lajmi.net
Vedat Bajrami në rolin e policit në filmin e ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:00, 17 April 2018
Vedat Bajrami është një nga humoristët më të dashur në vend.

Me skeqet e tij humoristike, Vedati ka fituar zemrën e një numri të madh të publikut, shkruan lajmi.net.

Aktualisht, aktori është i angazhuar në serialin vendor “Egjeli”, por nuk i lë anash edhe angazhimet e tjera në kinematografi.

Së fundi, përmes rrjeteve sociale Vedaki ka bërë të ditur që do të jetë pjesë e një filmi, ku aktron në rolin e policit.

“Polici i burgut të Shkodrës Z.Bushati Shooting Film 🎬🎬 “, ka shkruar ndër të tjera aktori, duke treguar se titulli i filmit është “Cirku fluturues”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO