Vedat Ademi rikthehet me këngë të re (VIDEO)

Këngëtari Vedat Ademi më në fund ka lansuar një këngë të re.

ShowBiz

27/11/2015 19:56

Vedat Ademi vjen me një këngë të re.

Pas disa baladave të bukura dhe një pushimi, ai ka sjellë me videoklip këngën ‘Panorama’, transmeton lajmi.net.

Vedati vjen më ndryshe se herët e tjera, në këngën e punuar në studion e Threedots, me muzikë të Kledi Bahitit dhe tekst Endrit Mumajesit ndërsa videoklipi është punuar nga Pro Video./lajmi.net

YouTube player