Vedat Ademi publikon prapaskenat nga filmi turk

11:42 | 9 Dhjetor 2021

Vedat Bajrami është komediani dhe aktori i njohur shqiptar që ka dalur jashtë kufive.

Ai së fundi ka paralajmëruar për një projekt të ri në cilin nuk e kemi parë më parë, shkruan lajmi.net.

Aktori është duke punuar në një film turk i cili mbanë titullin ‘Elif Ana’. Vedati ka postuar disa imazhe nga prapaskena e këtij filmi.

Komediani në Kosovë ka bagazh të madh dhe ka shumë skeqe të njohura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial)

Roli më i suksesshëm i tij është Liki në serialin Egjeli./Lajmi.net/