Vdes infermierja kosovare: Oda e infermierëve poston telegram ngushëllimi

Ka ndërruar jetë infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu. Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës, shkruan lajmi.net. Ajo kishte punuar si infermiere në Klinikën e Neonatologjisë. “I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Shehu dhe gjithë kolegëve me të cilët punoi znj. Zyrafete Shehu” është…

Lajme

25/02/2024 14:07

Ka ndërruar jetë infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu.

Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte punuar si infermiere në Klinikën e Neonatologjisë.

“I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Shehu dhe gjithë kolegëve me të cilët punoi znj. Zyrafete Shehu” është thënë në postimin e tyre. /Lajmi.net/