Vdekje e dyshimtë në Ferizaj – Lajmi.net
Vdekje e dyshimtë në Ferizaj
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 14:55, 9 February 2019
Policia ka raportuar për një vdekje të dyshimtë edhe në qytetin e Ferizajit.

Raportohet se viktima (punëtor i një kompanie), mashkull është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Ferizajit.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në obduksion.

Rasti është iniciuar dhe mbeter nën hetime. /Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO