Vdekje e dyshimtë në Dragash

Një person në fshatin Zliptok të Dragashit është dërguar pa shenja jete në spital. Ndërkaq vdekjen e tij Policia e ka konsideruar të dyshimtë.

Lajme

06/06/2020 11:56

Sipas një dëshmitari, i cili ka rrëfyer në policinë e Kosovës, viktima kishte qenë në bjeshkët e fshatit Zlipotok dhe nuk ishte ndjerë mirë me shëndet.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë./Lajmi.net/