Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Vazja që përloti botën me personazhin e ‘Ovës’, jep mendimin e saj për Tunën dhe Yll Limanin

12:02 | 5 Qershor 2020

Nisa Sofiya është vajza që arriti të përlot miliona shikues me talentin e saj në aktrim.

‘7 Kogustaki Mucize’ është një nga prodhimet më të suksesshme të ‘Netflix’ këtë vit, dhe nga shumë persona është konsideruar edhe si kandidat për ‘Oscar’, shkruan lajmi.net.

Protagonistja e këtij filmi Nisa Sofiya, 9-vjeçarja që mahniti botën me rolin e ‘Ovës’ tash e disa e një kohë ka bërë të ditur se është një dëgjuese e rregullt e disa artistëve shqiptarë.

Dhe në një pyetje të bërë nga një ndjekës në Instagram, “Çfarë mendon për Tunën dhe Yll Limanin”, ajo është përgjigjur “Unë i dua ata”. /Lajmi.net/