Vazhdon spektakli në Rotterdam, Petkovic me supergol rikthen epërsinë e Kroacisë

Kroacia ka shënuar edhe njëherë ndaj Holandës. Koha e rregullt në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve u mbyll 2:2. Në vazhdime janë kroatët që kanë shënuar dhe kaluan përsëri në epërsi. Ishte Petkovic që gjuajti bukur nga një distancë e konsiderueshme dhe shënoi gol të bukur. Rezultati aktual është 3:2 në favor të Kroacisë. Më…

Sport

14/06/2023 22:57

Kroacia ka shënuar edhe njëherë ndaj Holandës.

Koha e rregullt në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve u mbyll 2:2.

Në vazhdime janë kroatët që kanë shënuar dhe kaluan përsëri në epërsi.

Ishte Petkovic që gjuajti bukur nga një distancë e konsiderueshme dhe shënoi gol të bukur.

Rezultati aktual është 3:2 në favor të Kroacisë.

Më poshtë lajmi.net jua përcjellë golin: