Vazhdon numër i lartë i rasteve me koronavirus në Kosovë

7:45 | 23 Shtator 2021

Foto: Ilustrim

5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja në 24 orët e fundit.

6 mijë e 751 është numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit, u regjistruan 5 vdekje nga ky virus dhe 160 raste të reja, njofton MSH, transmeton Klankosova.tv