Vazhdon komunikimi i Ledrit me fanse në koncerte, kësaj radhe ai vjen me komplimente

Artisti shqiptar, Ledri Vula mbetët mjaft i kërkuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe këtë sezon. Ai numëron koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajm.net. E bisedat me fanse gjatë performancave në këto koncerte po e karakterizojnë këtë sezon. Së fundmi viral në rrjete sociale është bërë një bashkëbisedim i tij me një…

ShowBiz

19/08/2022 18:10

Artisti shqiptar, Ledri Vula mbetët mjaft i kërkuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe këtë sezon.

Ai numëron koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajm.net.

E bisedat me fanse gjatë performancave në këto koncerte po e karakterizojnë këtë sezon.

Së fundmi viral në rrjete sociale është bërë një bashkëbisedim i tij me një fanse ku ndër tjerash ai iu drejtuar me fjalët ‘Blerinë, nice po dokesh sonte”. /Lajmi.net/