“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë”, telefonata emocionuese e Luizit me nënën

Ditën e sotme, banorët kanë zhvilluar biseda telefonike me familjarët e tyre. Luizi ka zhvilluar bisedën me nënën e tij e cila ndodhet në Amerikë, shkruan lajmi.net. Ajo e ka inkurajuar këngëtarin që ta vazhdoj këtë aventurë teksa u shpreh se ata ndihen krenarë për të. “Luiz si je nënë, ne jemi të gjithë mirë, jemi…

ShowBiz

30/03/2023 16:09

Ditën e sotme, banorët kanë zhvilluar biseda telefonike me familjarët e tyre.

Luizi ka zhvilluar bisedën me nënën e tij e cila ndodhet në Amerikë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka inkurajuar këngëtarin që ta vazhdoj këtë aventurë teksa u shpreh se ata ndihen krenarë për të.

“Luiz si je nënë, ne jemi të gjithë mirë, jemi krenar për ty, ti vazhdo siç je duke vazhduar, ëndrra duhet të vazhdojë, na ke bërë krenarë, njerëz të mirë e të këqij ka gjithkund, por me bekimin e Zotit dhe lutjen e babës dhe mbështetjen e gjithë shqiptarisë mbaje premtimin që e ke dhënë”, ka thënë nëna e Luizit.

Kujtojmë, se Luizi para disa javësh kishte marrë mesazh nga nëna e tij, ku e kishte përlotur këngëtarin./Lajmi.net/