Vardy befasohet me shkarkimin e Lopeteguit nga Spanja – Lajmi.net
Vardy befasohet me shkarkimin e Lopeteguit nga Spanja
Autori: Lajmi.net Sport 15:44, 13 June 2018
Jamie Vardy ka pranuar se mbeti i befasuar me vendimin e Spanjës për shkarkimin e selektorit Julen Lopetegui.

Sulmuesi i Anglisë, Jamie Vardy ka pranuar se mbeti i befasuar me vendimin e Spanjës për shkarkimin e selektorit Julen Lopetegui.

“Është e çuditshme, nuk di çfarë të them”, ka thënë Vardy.

“Si lojtarë të Spanjës, ata e dinë se si të luajnë ndeshjen në fushë. Nuk do të ndryshojë asgjë”, ka shtuar anglezi.

“Nëse ka ikur menaxheri, jam i sigurt se në fushë ata do të luajnë stilin që e kanë zakonisht. Për këtë kanë pasur sukses”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO