Valon Berisha me urim të veçantë për Kosovën

16:20 | 17 Shkurt 2018

Pas shumë sportistëve shqiptarë, edhe Valon Berisha ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e Pavarësisë.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka uruar 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Urime dita e Pavarësisë te gjithë shqiptarëve, 10 vjet Shtet. Ndihem krenar që kam mundësi të prezantoj, vendin, gjakun dhe familjen time”, ka shkruar Berisha.

Bashkë me mesazhin, Valoni ka publikuar edhe disa foto që mund t’i shikoni më poshtë.