Valon Berisha bën “çmendurinë” nga gjuajtja e lirë (VIDEO)

Mesfushori fantastik i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, ka shënuar një gol jashtëzakonisht të bukur nga gjuajtja e lirë për t’i siguruar fitoren 0-1 në udhëtim Salzburgut te Rapid Vienna.

Sport

05/03/2017 18:14


Amazing Goal Valon Berisha … by ylberenexhipi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6