Valon Behrami: U prefsh në paqe i madhi Fadil Vokrri – Lajmi.net
Valon Behrami: U prefsh në paqe i madhi Fadil Vokrri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti VendorTë tjera 8:27, 10 June 2018
Valon Behrami ka ngushëlluar familjen Vokrri dhe Federatën e Futbollit të Kosovës me rastin e vdekjes së legjendës Fadil Vokrri.

Fadil Vokrri ndërroi jetë të shtunën në mëngjes pas një sulmi në zemër.

Ai do të varroset sot (e diel) në varrezat e qytetit në Prishtinë.

“Ngushëllime familjes Vokrri dhe Federatës së Futbollit të Kosovës për humbjen e legjendës sonë. U prefsh në paqe i madhi Fadil Vokrri”, ka shkruar Behrami./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO