Valon Behrami martohet me kampionen e botës – Lajmi.net
Valon Behrami martohet me kampionen e botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:44, 12 July 2018
Valon Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut.

Valon Behrami është martuar me Lara Gut.

Pas përfundimit të aventurës së Zvicrës në Kampionatin botëror, vetëm 8 ditë më pas, Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut.

“Ju dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të afërt përreth nesh, ndjenjat e shtëpisë …. Nuk mund të imagjinoja një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 Korrik 2018,” shkruan Lara në Instagram.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO