“Valle kosovare” me version të ri nga Shpat Kasapi e Ardian Bujupi

Shpat Kasapi e Ardian Bujupi, po vijnë me një bashkëpunim. Ata janë duke punuar për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga e njohur dhe shumë e pëlqyer e Shpatit ”Valle kosovare” do jetë bashkëpunimi i dyshes, por tash në një version tjetër. Kjo u bë e ditur nga vet Shpati dhe Ardiani në…

ShowBiz

10/06/2023 08:39

Shpat Kasapi e Ardian Bujupi, po vijnë me një bashkëpunim.

Ata janë duke punuar për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga e njohur dhe shumë e pëlqyer e Shpatit ”Valle kosovare” do jetë bashkëpunimi i dyshes, por tash në një version tjetër.

Kjo u bë e ditur nga vet Shpati dhe Ardiani në rrjetet sociale ku kanë publikuar një pjesë nga dueti i tyre./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)