Valdrin Sahiti bëhet baba, kështu e uroi Liberta

22:42 | 10 Prill 2018

Ka nëntë muaj që e pritën.

E tani, dizajneri Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita janë bërë prindër të një vajze që e quajtën Bella, që është fëmija i parë i tyre, shkruan lajmi.net

E për këtë ardhje në jetë, urim ka edhe shoqja e Valdrinit, prezantuesja Liberta Saphiu.

Në Instastory Liberta ka uruar çiftin me fjalët më të mira./Lajmi.net/

screenshot_4