Vajzat le të mbahen, Ronaldo tregon muskujt

16:47 | 21 Korrik 2019

Cristiano Ronaldo ka ndarë një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur.

Cristiano Ronaldo konsiderohet jo vetëm si një nga futbollistët më të mirë në histori por edhe një nga atletët, shkruan lajmi.net.

Ai njihet për përkushtimin maksimal prej momenti kur fillon sezoni deri tëk fishkëllima e fundit. Së fundmi futbollisti i Juventusit ka publikuar një fotografi ku shihet tek sa relaksohet në ‘Ice Bath’.

Ronaldo posedon një fizik fenomenal dhe këtë e ka treguar edhe në imazhin e fundit me anë të cilit edhe këtë herë arrinë të rrëmbej vëmendjen e vajzave. /Lajmi.net/