Vajzat e ‘On Records’ në ‘garë’ me njëra-tjetrën, i japin ‘flakë’ shoubizit!

Kida e Rina Balaj janë dy këngëtaret e labelit 'On Records' për sukseset e të cilave po flitet shpesh nëpër media.

ShowBiz

26/06/2018 14:55

Mirëpo të dyja po konsiderohen edhe femra seksi ani pse të reja në moshë, shkruan lajmi.net

Së fundmi, si Kida ashtu edhe Rina e kanë ‘ndezur’ rrjetin me pozat nga plazhi, në të cilat tregojnë asetet e tyre të bollshme dhe publikut kjo po u bën përshtypje sa edhe fakti se janë zëra shumë karakteristik dhe të kapshëm për veshin.

https://www.instagram.com/p/Bke9GaHFOhU/?taken-by=kida

https://www.instagram.com/p/BkfL8RpnJVv/?taken-by=balajrina

Kida prej vitesh pjesë e labelit të lartëpërmendur e Rina e re tani aty, duke se i është bërë konkurente e fortë ani pse të dy ja thonë se nuk e shohin konkurente njëra-tjetrën.

Në një intervistë të fundit për ‘Mirage’ e ftuar Rian Balaj, foli rreth karrierës dhe jetës private, poashtu ka treguar se a është në lidhje me Feron./Lajmi.net/

YouTube player