Vajza në gjoksin e Getinjos premton hit

Një foto e reperit Getinjo me një vajzë nudo në gjoksin e tij,bëri bujë të madhe.

ShowBiz

18/06/2015 10:14

Vajza e cila u ngatërrua me këngëtaren Dafina Zeqiri,quhet Daniela Kamberi dhe njihet si Fibi.

Këngëtarja e re Fibi e cila u bë e njohur ende pa u publikuar projekti,në profilin e saj në rrjetet sociale ka paralajmëruar  se bashkëpunimi me reperin Getinjo do të publikohet shumë shpejt duke premtuar se kënga do të jetë një hit.(lajmi.net)

11391310_994092913942557_2883226326352745504_n
11109558_995099267175255_6630362749802635473_n