Vajza nga Kamenica tash e 7 ditë e zhdukur, nëse e shihni lajmëroni policinë – Lajmi.net
Vajza nga Kamenica tash e 7 ditë e zhdukur, nëse e shihni lajmëroni policinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:22, 12 February 2019
Tash e shtatë ditë familje nuk di gjë se ku është vajza e tyre Jehona. Jehona Zeqiri nga Kamenica, është zhdukur që një javë, por për fatin e saj familja nuk ka as një njoftim nga askush.

Ata e kanë shpallur vajzën e tyre të zhdukur dhe po kërkojnë ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj.

Familja e Jehonës kanë publikuar edhe numrin e kontataktit që nëse dikush e sheh, për tu lajmëruar.

Numri kontaktues: 045695903 ose lajmëroni Policinë e Kosovës.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO