Vajza e përzgjedhësit të ri të Spanjës, “çmend” mediat iberike – Lajmi.net
Vajza e përzgjedhësit të ri të Spanjës, “çmend” mediat iberike
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:53, 13 June 2018
Mesa duket, tifozët e kanë të qartë, për kë do bëjnë tifo këtë Botëror…

Fernando Hierro u zyrtarizua vetëm një ditë para fillimit të Botërorit në Rusi, si trajner i ri i Spanjës, pas shkarkimit të Lopeteguit.

Por, nga Spanja të gjithë duket se i kanë sytë nga vajza e tij.

U285863

Klaudia Hierro, këngëtare por edhe kërcimtare e njohur në Spanjë, është e njohur gjithashtu për bukurinë e saj, por edhe për format seksi.

Mesa duket, tifozët e kanë të qartë, për kë do bëjnë tifo këtë Botëror…

Claudia Hierro – Daughter of Fernando Hierro

klaudia hierro2

klaudia hierro1

klaudia hierro

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO