Vajza e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, Paris del krejtësisht nudo

8:41 | 9 Dhjetor 2021

Modelja dhe vajza e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, Paris ka guxuar shumë me muzikën e fundit.

Së fundi ajo ka postuar një imazh në Instagram ku e ka ndarë me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh ajo shihet krejtësisht nudo.

Vite më parë modelja ka potencuar se babai i saj e ka rritur atë me një mentalitet të hapur, gjë që e dëshmon me veprimet e saj të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝚙𝚔 (@parisjackson)

Modelja gjihashtu vite më parë ka sqaruar se ka pëlqim për gjininë e njëjtë./Lajmi.net/