Vajza e ish-deputetes shqiptare “godet” me pozat provokative

Ada ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

ShowBiz

04/06/2020 10:39

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, Ada, njihet për pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net.

Duket se ajo e ka pikë të dobët stinën e verës andaj është më shumë aktive gjatë kësaj periudhe ku publikon foto në bikini dhe jo vetëm.

Ada është aktive në rrjete sociale dhe në vazhdim ua sjellim disa nga fotografitë me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen./Lajmi.net/