Vajza e Depp pozon e zhveshur, sapo i ka mbushur të 18-tat (Foto)

Vajza e aktorit Johnny Depp dhe këngëtares Vanessa Paradis në muajin maj i ka mbushur 18 vjet, dhe tashmë është e gatshme që t’i shtyjë limitet.

ShowBiz

22/08/2017 19:17

Ajo sot është një emër në botën e modelimit, pasi ka një kontratë me Chanel dhe ka qenë në ballinën e revistës Vogue.

Bukuroshja Lily-Rose Depp e lindur në Paris, e cila flet dy gjuhë, frëngjisht dhe anglisht, ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për fotosesionin e revistës në fjalë.

”Këtë herë kam treguar pakëz më shumë lëkurë dhe jam shfaqur më seksi. Sapo i kisha mbushur 18 vjet, prandaj isha e gatshme që ta rris ofertën”, ka thënë Lily-Rose në lidhje me këtë fotografi. /Telegrafi/ Lajmi.net/