Vajza e artë e George Clooney (Foto)

Amal Clooney shkëlqen në një fustan të shkurtër të artë në mbrëmjen në Ibiza.

ShowBiz

24/08/2015 13:30

Avokatja për të drejtat e njeriut shpesh herë ka treguar se di të jetë elegante dhe seksi gjithashtu.

Këtë herë Amal Clooney ka zgjedhur të veshë një fustan të shkurtër, i arët i cili shkëlqente i tëri në mbrëmjen e lansimit të pijes alkoolike ‘Tequila’ në Ibiza, transmeton Lajmi.net.

Në prani të saj ishte edhe bashkëshorti George Clooney, i cili si gjithmonë, nuk po ia ndante sytë./Lajmi.net

amal-george2 amal-george1 amal-george amal Amal - George George - Amal