Vajza e Afërdita Demakut: Ja përse fillova të merrem me muzikë

8:48 | 17 Korrik 2019

Foto: Lajmi.net/Mirage

Vajza e Afërdita Demakut është po ashtu këngëtare.

Këngëtarja Afërdita Demaku ka qenë mysafire në ‘Mirage’ dhe intervista u zhvillua në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo foli për karrierën muzikore, e edhe jetën private duke treguar se si është njoftuar me bashkëshortin.

Duke qenë se edhe dy fëmijët e saj merren me muzikë, vajza e Afërditës para kamerës tonë ka treguar se përse zgjodhi të merret me muzikë.

Për ta parë intervistën e plotë të realizuar në shtëpinë luksoze të Afërditës ku flasin edhe fëmijët e saj, mos e humbisni videon që ua sjellim bashkangjitur tesktit./Lajmi.net/