Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Usyk – Chisora: Këtu mund ta shihni meçin

23:34 | 31 Tetor 2020

Oleksandr Usyk dhe Dereck Chisora do të përballen sonte me njëri tjetrin.

Bota e boksit po përgatitet për të përjetuar sonte një spektakël nga ‘Wembley Arena’, shkruan lajmi.net.

Oleksandr Usyk do të përballet me Dereck Chisora në një duel ku realisht nuk mund të flitet për një favorit.

Rekordi i ukrainasit është më i mirë, por përvoja shkon me Chisora.

Duelin mes Usyk dhe Chisora mund ta shikoni duke KLIKUAR KËTU. /Lajmi.net/