Ushqimi ende temë diskutimi, Paloma dhe Arditi bëjnë thashetheme për një banor

11:15 | 8 Tetor 2021

Në shtëpinë e njohur tashmë kanë filluar edhe thashethemet e para.

Shtëpia e madhe e “Big Brother VIP” tashmë ka bërë bujë të madhe në media, shkruan lajmi.net.

Fifi, e cila debatoi me banorët për ushqimet më herët, gjatë drekës nuk vendosi të mos ulej në tavolinë me ata, duke përdorur arsyen se ajo është alergjike ndaj mishit të pulës.

Meqenëse ajo nuk ishte pyetur se çfarë do të donte të hante, këngëtarja vendosi të gatuajë vetëm për veten e saj.

Paloma më vonë e pyeti nëse ka ndonjë inat me të, ndërsa Fifi i thotë që dhe ajo duhet të pyetet për ushqimet si gjithë të tjerët.

Arditi dhe Paloma në një moment u ulën së bashku teksa diskutonin arsyen e acarimit të Fifit./Lajmi.net/