Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

“Uroj që gjithmonë të jesh mirë”, këngëtari i dërgon mesazh ish të dashurës pas çmimit në “Kënga Magjike” 

14:59 | 9 Dhjetor 2019

Këngëtari i dërgon mesazh publikisht ish të dashurës.

Këngëtari Khuba konkurroi në festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019” me këngën “Ndryshe” dhe nuk iku pa çmim, shkruan lajmi.net.

Ai fitoi çmimin në kategorinë “Best New Artist” dhe projekti muzikor me të cilin u prezantua u pëlqye mjaft shumë.

Këtë këngë ai ia ka dedikuar ish të dashurës të cilës më pas edhe i dërgoi një mesazh publik.

“Shpresoj të jesh mirë. Gjërat nuk kanë shkuar mirë mes nesh, por uroj dhe shpresoj gjithmonë të jesh mirë…”, u shpreh ai./Lajmi.net/