Urimi plot dashuri i Bes Kallakut për ditëlindjen e Xhensilës

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë çift shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

09/04/2018 08:01

Javë më parë, dyshja kanë njoftuar se janë në pritje të fëmijës së parë, fëmijë i cili do t’ua jap atyre epitetin prindër, shkruan lajmi.net.

Xhensila sot feston ditëlindjen, meqë rast që në minutat e parë të ditës së sotme ka pranuar urime nga miqtë dhe kolegët e saj.

Besi ka uruar Xhensilën me fjalët më të ëmbla, duke ia shoqëruar urimit edhe një imazh të përbashkët.

“Urime ditlindjen e bukura, e mira, e embla, ditet e mia, jeta dhe familja ime qe pres. Love ❤️ u.”, shkruan bashkëshorti i saj në urimin për ditëlindje. /Lajmi.net/