United s’ka mëshirë për Chelsea, shënon edhe Rashford

Man United nuk po ndalet së shënuari ndaj Chelseat. Ata kanë gjetur edhe golin e katërt në ‘Old Trafford’. Këtë herë ishte Marcus Rashford, i cili shënoi. Pas një gabimi nga ‘Blutë’ përfitoi anglezi dhe shënoi. Kjo ndeshje i takon xhiros së mbetur të javës së 32. Më poshtë lajmi.net jua përcjellë golin:  

Sport

25/05/2023 22:45

Man United nuk po ndalet së shënuari ndaj Chelseat.

Ata kanë gjetur edhe golin e katërt në ‘Old Trafford’.

Këtë herë ishte Marcus Rashford, i cili shënoi.

Pas një gabimi nga ‘Blutë’ përfitoi anglezi dhe shënoi.

Kjo ndeshje i takon xhiros së mbetur të javës së 32.

Më poshtë lajmi.net jua përcjellë golin: