“Unë i besoj mjeksisë jo fjalëve të njerëzve”, Adriana Matoshi bën apel tek populli për t`u vaksinuar

Aktorja e njohur ka reaguar në rrjete sociale.

ShowBiz

30/08/2021 21:25

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është mjaft aktive në rrjete sciale prej kur edhe qëndron në konktat të vazhdueshëm me fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi përmes një videoje në Instagstory ka apeluar tek populli për vaksinim duke thënë se ajo i beson mjekësisë dhe fjalëve të njerëzve.

Adriana Matoshi vazhdoi duke thënë se populli duhet të vaksinohet për një jetë më të shëndetshme./Lajmi.net/