“Unazën e 12-të ja kanë thy“ – Gruaja nga Ratkoci rrëfen e trishtuar kur hajnat iu hynë në shtëpi

Familja Morina nga fshati Ratkoc i Rahovecit ishin tronditur nga një rast i vjedhjes. Hajna të maskuar dhe me armë automatike, deri sa po flinin, ju kishin hyrë në shtëpi, shkruan lajmi.net. Në momentin e vjedhjes, në ora 3 të mëngjesit, në dhomë të fjetjes ishin vetëm dy më të moshuarit e familjes. Gruaja tregon…

Lajme

29/02/2024 20:38

Familja Morina nga fshati Ratkoc i Rahovecit ishin tronditur nga një rast i vjedhjes.

Hajna të maskuar dhe me armë automatike, deri sa po flinin, ju kishin hyrë në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Në momentin e vjedhjes, në ora 3 të mëngjesit, në dhomë të fjetjes ishin vetëm dy më të moshuarit e familjes.

Gruaja tregon për tmerrin e asaj natë.

Dëmi i shkaktuar vetëm nga vjedhja e gjërave me vlerë, sipas sajë, është diku te 10 mijë euro.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme./Lajmi.net